Kierowca - Magazynier

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ząbkowice Śląskie
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca kierowca Ząbkowice Śląskie, praca magazynier Ząbkowice Śląskie, praca kierowca C Ząbkowice Śląskie

realizacja zadań związanych z transportem wewnętrznym pomiędzy wydziałami na terenie zakładu produkcyjnego w Kolbudach
przewóz towarów do i z zakładu produkcyjnego
zapewnienie terminowej realizacji zobowiązań firmy w zakresie swoich kompetencji
utrzymywanie powierzonego sprzętu w należytym stanie technicznym (korzystamy z samochodów ciężarowych bez naczepy, tzw. "solówki")
w razie konieczności dodatkowe prace magazynowe

Wymagania

czynne prawo jazdy kat. B i C
karta kierowcy
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pracy w systemie zmianowym
sprawność manualna
dobra organizacja pracy
zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
motywacyjny system wynagrodzeń
prywatną opiekę medyczną
dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
kompleksowe przeszkolenie

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 114

nr ogłoszenia: 2445